ABRAOMAS PRAGARE ?

ABRAOMAS PRAGARE ARBA BLOGOS NAUJIENOS TIKINTIESIEMS

Tarp tikinčiųjų (ypač tarp protestantiškosios krypties tikinčiųjų) yra paplitęs klaidingas manymas, jog teisumas einantis iš tikėjimo Kristaus auka ant Golgotos kryžiaus atvers jiems Dangaus karalystės vartus. Tikėjimo teisumas neatveria Dangaus karalystė vartų ir tai nušvietė pats Jėzus Kristus pasakojime apie Turtuolį ir Lozorių. Taigi, kur atsidūrė po mirties visų tikinčiųjų tėvas (turintis 100%-tinį tikėjimo teisumą) ir Dievo draugas Abraomas, o gi Kristus, pasakojime apie Turtuolį ir Lozorių, aiškiai sako – pragare. Tiek Turtuolis, tiek Abraomas kalėjo tam pačiam pragare, tik Abraomo kalėjimo “kamera” buvo žymiai geresnė. Jie abu buvo Mirties ir Pragaro nelaisvėje atskirti nuo bendrystės su Dievu ir jame esančio amžino gyvenimo. Kad tikėjimo teisumas neatveria Dangaus karalystės durų matyti ir iš kito Kristaus pasisakymo: „Ne kiekvienas, kuris man šaukia: ‘Viešpatie, Viešpatie!’, įeis į dangaus karalystę, bet tik tas, kuris vykdo mano dangiškojo Tėvo valią. Daugelis man sakys, anai dienai atėjus: ‘Viešpatie, Viešpatie, argi mes nepranašavome tavo vardu, argi neišvarinėjome demonų tavo vardu, argi nedarėme daugybės stebuklų tavo vardu?! Tuomet jiems pareikšiu: ‘Aš niekuomet jūsų nepažinojau. Šalin nuo manęs, jūs nedorėliai!'” Šis pasakymas aiškiai byloja, jog visi tie pavaryti nedorėliai, kurie negalėjo įeiti į Dangaus karalystę buvo TIKINTYS, tikėjo Kristaus auka ant Golgotos kryžiaus ir to pasekoje turėjo 100%-tinį tikėjimo teisumą ir 100%-tinį nuodėmių atleidimą, bet to, kaip ir Abraomui, jiems nepakako, kad įeitų į amžiną gyvenimą. Taigi, jei tikėjimo teisumas neatveria Dangaus karalystės vartų, kas bus tie kurie įeis į amžiną gyvenimą ir kas iš tiesų atveria duris į amžiną gyvenimą?

 • Vaidas Krasauskas Doktrina, jog Dievo teisumas duodamas vien tikejimu ateina is NT dokumentu (Rom 3:21-30).

  Atkreipk demesi, kad istorijoje apie turtuoli ir Lozoriu taip pat yra isteinimo tema, tik turtuolis vis save teisina (Lk 16:24-28).

  Taip pat atkreipk demesi, kad Lk 16:22 sako, kad Lozorius buvo nunestas i “Abraomo prieglobsti.” Turtuolis kencia hade (Lk 16:23) ir mato Lozoriu toli, bei keliones is Hado i Abraomo prieglobsti neimanomos (Lk 16:26).

  Bibline doktrina isteisinimas vien tikejimu ir Mt 7:21-23 visiskai nepriestarauja. Liuteris yra teisingas pasakes: asmuo isteisinamas vien tikejimu, bet tikejimas niekada nera vienas, ji seka darbai. Po isteisinimo eina darbai.

  Jeigu manai, kad tikejimo Kristumi negana isteisinimui, tada turetum sakyti, kad Paulius stipriai klysta ta doktrina mokydamas.

 • Laima Briediene Labas Rytas, ar teisingai supratau ,kad Jus teigiate ,jog Abraomas yra pragare ir neturi amzino gyvenimo ??
 • Labas Rytas Neteisingai supratote….po mirties Abraomas buvo ikalintas pragare kartu su nedoreliais, taciau siuo metu jo ten nebera, kaip ir nebera Abraomo pievos pragare.
 • Labas Rytas Inga Širvinskaitė Griškienė kokios pievos, negi neskaitete Turtuolio ir Lozoriaus pasakojimo. Tiek Turtuolis kuo puikiausiai mate Abraoma, tiek Abraomas ji puikiai mate. O, tai reiskia, kad abu netoliese vienas kito buvo. Tas pats kalejimas, tik skirtingos kameros.
 • Laima Briediene Labas Rytas, cia man panasu i taip vadinama “skaistykla” ,kurioje “nedorelis” Abraomas atbuvo su nedoreliais ,bet po to buvo islaisvintas is jos ??
 • Labas Rytas Laima Briediene tik panasu…Araomo pieva nenuskaistino nei vieno
 • Laima Briediene Manyciau ,kad ” pievos ” tikrai ne vieno nenuskaistina
 • Vaidas Krasauskas Laima Briediene, gal galite apsviesti Labas Rytas kokie ten graikiski zodziai vartojami Lk 16. Ar tikrai ten pragaras?
 • Laima Briediene Abejoju … Cia vartojamas graiku k. zodis ‘hades’,kuris greiciausiai reiskia kapa , o ne pragara (ugnies ezeras – gehena) .
  G86
  ᾅδης
  hadēs
  From G1 (as a negative particle) and G1492; properly unseen, that is, “Hades” or the place (state) of departed souls: – grave, hell.

  Yra ivairiu sios Rasto vietos aiskinimu ,Vaidai .

 • Inga Širvinskaitė Griškienė Labas Rytas.skaiciau ir tai pasako,kad kokia didele praraja,tarp pragaro ir dangaus karalystes.Lk 16.26 taip ir raso,kad mus skiria didele praraja…taip kad niekas is pragaro nenueis i dangu ir atvirksciai…
 • Labas Rytas Inga Širvinskaitė Griškienė nuo kada Abraomo pieva patapo Dangaus karalyste? Abraomo pieva, tai pragare Dievo sukurta oaze, kurioje ilsejosi teisieji, o neteisieji salimais kankinosi. Abejos puses kuo puikiausiai vienas kita mate, tik kursuoti negalejo is vienos zonos i kita. O, Dangaus karalyste ir yra Danguje.
 • Inga Širvinskaitė Griškienė Linkiu Jums ramybes ir Dievo malones…
 • Laima Briediene Labas Rytas , dabar jau Jus apvertete plokstele ?
  Is Jusu pradinio parasymo galima aiskiai suprasti ,kad Abraomas buvo kartu su nedoreliais ,atskirtas amzinai nuo Dievo ir kad nepateko i Dangaus karalyste . Ir Jusu galutinis klausimas viska apvainikavo …
 • Laima Briediene Jei atidziai studijuosite VISA Rasta ,tai matysite ,kad mirusieji miega laikinoje vietoje -Sheole ,laukdami kuno prikelimo ir Dievo Teismo . Teisieji bus prikelti Amzinajam gyvenimui,Mesijui sugrizus ( Pirmasis prisikelimas) . Likusieji bus prikelti po Tukstancio metu karalystes . Tik tada nedoreliai bus imesti i ugnies ezera…
  Kita vertus , zinome ,jog Yeshua prikele pirmuosius vaisius ,kuomet po jo mirties is kapu kelesi kai kurie tikintieji . Galimas dalykas ,kad su pirmaisiais vaisiais ir buvo prikelti teisieji patriarchai ,kaip Abraomas,Moze ir kiti .
  Apreiskimu knygoje galime matyti scena ,kur 24 vyresnieji garbina Dieva . Gal but tai ir yra tie teisieji ,kuriuos sutinkame Biblijoje ?
 • Laima Briediene O sis Jezaus palyginimas apie turtuoli ir Lozoriu greiciausiai yra visai apie ka kita . Juk Jezus daznai kalbejo palyginimais , o ne tiesiogiai ,todel ir si istorija gali buti mokymas pasleptu dvasiniu tiesu .
 • Laima Briediene Cia yra idomi studija ta tema .
  http://www.savior-of-all.com/lazarus.html

  The parable of Lazarus and the rich man has been the foundation for many of the erroneous beliefs about “hell” within traditional Christianity. Some have viewed it not as a parable, but as a true story Christ told to give details about the punishment of sinners in hell. Yet a thorough, unbiased exam…
  SAVIOR-OF-ALL.COM
 • Labas Rytas Laima Briediene miega taip kaip Moze, kuris mire ir buvo palaidotas, bet se tau, kad nori pasirodo su Eliju ant kalno ir kalbasi su Jezumi. Cia gal koks zombizmo atvejis, kai islindo is kapo ir neaisku kaip atsidure ant kalno..
 • Laima Briediene Na , Elijas ,kaip raso Biblija , nebuvo numires ,bet paimtas . O su Moze irgi neaisku ,kaip buvo ,nes ji labai paslaptingai Viespats pats palaidojo ar paeme … Yra nuomoniu ,kad Moze irgi nemire ,niekur nera uzfiksuota ,kad jis kazkur palaidotas ,nera jo kapo … O gal but Dievas ji veliau prikele is mirusiuju ? Juk Moze yra Yeshuos paveikslas .
  Kazkas matomai ivyko ,nes apie tai rasoma Judo 1:9 …
 • Laima Briediene http://www.learnthebible.org/the-death-and-body-of-moses…

  How did Moses die and was he resurrected? If he was resurrected did he die again or was he caught up to heaven?
  LEARNTHEBIBLE.ORG
 • Laima Briedienehttp://www.tedmontgomery.com/…/emails/Mosesthewitness.html

  You have said that you lean toward the idea that Elijah and Moses will be the two end-time witnesses. I can understand how Elijah might be one, since he never died. But Moses died and was buried. How could he be one of the two witnesses?
  TEDMONTGOMERY.COM
 • Laima Briediene Dar galimas toks aiskinimas ,kad Yeshuos transfiguracija -atsimainymas parode Ji ir taip pat Moze ateityje ,Dievo Karalysteje . …”the transfiguration of Christ that showed Moses in the future Kingdom of God” .
 • Labas Rytas Laima Briediene Biblija skaitytkit, o ne pseudo teorijas visokias, o joje aiskiai parasyta: “Taigi VIEŠPATIES tarnas Mozė numirė ten, Moabo krašte, pagal VIEŠPATIES žodį. Jis buvo palaidotas slėnyje, Moabo krašte, priešais Bet-Peorą, bet jo kapo vietos niekas nežino iki šios dienos.” Taigi, Moze mire ir buvo palaidotas, juodu ant balto parasyta.
 • Laima Briediene Reikia skaityti visas eilutes ta tema ,ne tik viena istrauka
  Jei Moze is tiesu mire ir dabar miega sheole ,kaip ir kiti mirusieji ,tai kaip tuomet jis pasirode Yeshuos mokiniams ? Kazkoks paaiskinimas turi buti …
 • Laima Briediene Yeshua sake ,kad Jis prikels mirusius paskutine diena …

  Joh 6:39 O mane siuntusio Tėvo valia, – kad nepražudyčiau nė vieno iš tų, kuriuos Jis man davė, bet kad prikelčiau juos paskutiniąją dieną.
  Joh 6:40 Tokia mano Siuntėjo valia, kad kiekvienas, kuris regi Sūnų ir tiki Jį, turėtų amžinąjį gyvenimą; ir Aš jį prikelsiu paskutiniąją dieną”.

  Joh 6:44 Niekas negali ateiti pas mane, jei mane siuntęs Tėvas jo nepatraukia; ir tą Aš prikelsiu paskutiniąją dieną.
  Joh 6:54 Kas valgo mano kūną ir geria mano kraują, tas turi amžinąjį gyvenimą, ir Aš jį prikelsiu paskutiniąją dieną.

 • Laima Briediene 1Th 4:15 Ir tai jums sakome Viešpaties žodžiu, jog mes, gyvieji, išlikusieji iki Viešpaties atėjimo, nepralenksime užmigusiųjų.
  1Th 4:16 Nes pats Viešpats nužengs iš dangaus, nuskambėjus paliepimui, arkangelo balsui ir Dievo trimitui, ir mirusieji Kristuje prisikels pirmiausia,

  1Co 15:22 Kaip Adome visi miršta, taip Kristuje visi bus atgaivinti,
  1Co 15:23 tačiau kiekvienas pagal savo eilę: Kristus – pirmasis, vėliau – priklausantys Kristui Jo atėjimo metu.
  1Co 15:52 staiga, viena akimirka, skambant paskutiniam trimitui. Trimitas nuskambės, ir mirusieji bus prikelti negendantys, o mes būsime pakeisti.

  Rev 20:5 O visi kiti mirusieji neatgijo, iki pasibaigiant tūkstančiui metų. Šis yra pirmasis prisikėlimas.
  Rev 20:6 Palaimintas ir šventas, kas turi dalį pirmajame prisikėlime. Šitiems antroji mirtis neturi galios; jie bus Dievo ir Kristaus kunigai ir valdys su Juo tūkstantį metų.

 • Labas Rytas Laima Briediene ” Kazkoks paaiskinimas turi buti …” – paaiskinimas ne tik tik turi buti, bet yra. Dievas juk ne mirusiuju Dievas, o gyvuju. “Atsivėrė kapų rūsiai, ir daug užmigusių šventųjų kūnų prisikėlė iš numirusių.” (Mato 27,52). Pastebekite, kad is mirusiuju prisikele ne patys sventieji, o tik ju kunai. Sventieji buvo gyvi, mire buvo tik ju kunai. Nepaisant to, jog Mozes kunas mire ir buvo palaidotas, pats Moze buvo gyvas ir kuo puikiausiai laikesi, kaip matome is ivykio, kur Moze su Elijumi, kalbejosi su Jezumi ant kalno.
 • Laima Briediene Ar pastebejote ,jog sis prikelimas (pirmieji vaisiai) ivyko jau PO TO ,kai Moze pasirode mokiniams su KUNU ? Vadinasi ,Mozes kunas buvo prikeltas anksciau ? Ne taip viskas paprasta paaiskinti
 • Laima Briediene Galiu parekomenduoti idomu mokyma , gal duos biblijini supratima apie tai ,kas ivyksta po mirties .
  http://youtu.be/4Uj4nfKUnl0…

  Пастор Джим Стэйли продолжает свой учебный…
  YOUTUBE.COM
 • Labas Rytas Laima Briediene tai Moze ir nebuvo su prikeltu kunu. Juk yra ne tik zemiski kunai.
 • Laima Briediene Kunas yra kunas …Tik gali buti negendantis ,kuri tikintieji tures ,kai bus prikelti …
  Paklausykite ta mokyma ,kuri idejau auksciau . Mazdaug apie 49 min yra aiskinimas sios istraukos is Luko evangelijos apie turtuoli ir Lozoriu . O pries tai dar yra kalbama apie Enocho knyga ,kuri padeda suprasti ,kas ten vyko .
 • Labas Rytas Laima Briediene paziurejau ta video, tai grynos fantazijos to Stenlio, pseudoteologija is serijos “mano kieme ateiviai nusileido”.
 • Laima Briediene Gal galite konkreciau nurodyti ,kur Jim Staley priestarauja Rasto vietoms ?
 • Labas Rytas Laima Briediene galiu. Na, kad ir jo teigimas, kad turtuolis nesikankina ugnyje, kai Raste aiskiai parasyta: “Aš baisiai kenčiu šitoje liepsnoje”. Kaip jus manote, kur zmogus randasi, jei pasako “esu Lietuvoje ir deginuose pliaze prie juros”? Jums asociacijos kyla su Vilnium, Kauno miestu ar kokiu nors pajurio miestu? Tai, kad toje Rasto vietoje pamineta ne gehena, o hadas, dar nereiskia, jog zmogus nedege gehenoje. Hadas, tai mirusiuju pasaulis, kuris kiek Biblija atskleidzia susidejo is triju zonu: Gehenos, kur ugnyje kentejo (ir tebekencia) nedoreliai, Abraomo pievos, kur ilsejosi teisieji (ju ten nebera) ir Tartaro – pozemio, kuriame buvo ikalinti prakilnumo neislaike angelai. Tai, kai parasyta, jog zmogus kencia liepsnose, su kuria Hado (mirusiuju pasaulio) zona, jums kyla asociacijos: Gehena, Abraomo pieva ar Tartaru?
 • Laima Briediene Labas Rytas , nelabai aisku ,apie kokias cia pievas Jus prirasete …

  Toje Luko evangelijos istraukoje apie turtuoli ir Lozoriu yra rasoma apie mirusiuju buveine ,graikiskai – HADES . Hebrajiskai tai butu SHEOL . Sioje vietoje sielos yra iki kuno prikelimo ir teismo .
  Hades-e yra Abraomo prieglobstis , komforto vieta tikintiesiems .

  Gehena yra ugnies ezeras ,i kuri bus imesti nedoreliai po Dievo Teismo …Tai bus po Tukstancio metu karalystes .

  Biblijoje sutinkami sie terminai ir ju reiksmes :

  ***Sheol, Hebrew Sh’ol ——> (graikiskas atitikmuo – hades)
  Lexicon # 07592
  Underworld, grave, hell, pit
  a. the underworld
  b. Sheol – the OT designation for the abode of the dead
  1. place of no return
  2. without praise of God
  3. wicked sent there for punishment
  4. righteous not abandoned to it
  5. of the place of exile (fig)
  6. of extreme degradation in sin
  The KJV Old Testament Hebrew Lexicon

  It is described as a place that is deep (Job 11:8), dark (10:21-22), with bars (17:16). The dead “go down” to it (Num 16:30,33; Ezek 31:15,16,17)
  Sheol is the “abode of the dead”, the “underworld”, “the common grave of humankind” or “pit”. Sheol is the common destination of both the righteous and the unrighteous dead, as recounted in Ecclesiastes and Job.

  Sheol is sometimes compared to Hades, the gloomy, twilight afterlife of Greek mythology. The word “hades” was in fact substituted for “sheol” when the Hebrew scriptures were translated into Greek (see Septuagint). The New Testament (written in Greek) also uses “hades” to refer to the abode of the dead.

  By the second century BC, Jews who accepted the Oral Torah had come to believe that those in sheol awaited the resurrection either in comfort (in the bosom of Abraham) or in torment. This belief is reflected in Jesus’ story of Lazarus and Dives. At that time Jews who rejected the Oral Torah believed that Sheol meant simply the grave.

  Anglicans, who do not share a concept of “hades” with the Eastern Orthodox, have traditionally translated “sheol” (and “hades”) as “hell” (for example in the King James Version). However, to avoid confusion of what are separate concepts in the Bible, modern English versions of the Bible tend either to transliterate the word sheol or to use an alternative term such as the “grave” (e.g. the NIV). Roman Catholics generally translate “sheol” as “death.”

  ***Gehenna, geenna
  -Greek word derived from the Hebrew
  Ge Bene Hinnom, meaning the valley of the sons of Hinnom

  Literally, a deep and narrow valley south of Jerusalem where idolatrous Jews offered sacrifices to Molech. This valley would later be used as a place for refuse including trash and dead animals and criminals were cast out and burned in a continual fire. Because of this, this place became a symbol of eternal torment and destruction. It is translated as ‘hell’ in Matt 5:22-30; 10:28; 18:9; 23:15,33; Mark 9:43-47, Luke 12:5, James 3:6. In Rev 20:11-15 it reads as lake of fire.

  Gehenna, in most of its occurrences in the Greek New Testament, designates the place of the lost (Mat 23:33). The fearful nature of their condition there is described in various figurative expressions :

  Mat_5:22 But I say to you that anyone who provokes to anger his brother without cause, is condemned to judgment and anyone who should say to his brother, I spit on you is condemned to the assembly, and anyone who should say, you are a coward, is condemned to the Gehenna of fire.
  Mat_10:28 And you should not fear the ones killing the body, but not being able to kill the soul. But rather fear Him being able to destroy both soul and body in Gehenna.
  Mat_18:9 And if your eye causes you to stumble, pluck it out and cast it away from you, for it is better for you that with one eye you enter into life than while you have two eyes to fall into the fire of Gehenna.
  Mat_23:15 Woe to you, scribes and Pharisees, hypocrites! For you go about the sea and the dry land to make one proselyte; and when he has become so, you make him twofold more a son of Gehenna than yourselves.
  Mat_23:33 Serpents! Offspring of vipers! How shall you escape the judgment of Gehenna?
  Mar_9:43 And if your hand offend you, cut it off. For it is better for you to enter into life maimed, than having two hands to go away into Gehenna, into the unquenchable fire,
  Mar_9:47 And if your eye offends you, cast it out. For it is better for you to enter into the kingdom of YHWH one-eyed, than having two eyes to be thrown into the Gehenna of fire,
  Luk_12:5 But I will warn you whom you should fear; fear the One who after the killing has authority to cast into Gehenna; yea, I say to you, Fear that One!

  ***Tartarus
  Appearing only in Scripture in 2 Peter 2:4, early and modern translations always translated Tartarus as hell. Also found in the Book of Enoch, Tartarus describes this place as horrible and chaotic with columns of fiery smoke.

  ***Hades
  Literally meaning “that which is out of sight”, it is the Greek word denoting “the place of the dead’. It is the Greek word for Hebrew word ‘Sheol’. Commonly found in the New Testament Scriptures and the Septuagint, the Greek translation of the Hebrew Bible also known as the Old Testament.

  ***Abaddon
  Hebrew word meaning ‘destruction’. It is occasionally used as a synonym of ‘Hell’.

  ***Infernus
  Latin word meaning “being underneath”. It is occasionally used as a synonym of ‘Hell’.

 • Labas Rytas Laima Briediene Hade nera jokio Abraomo priegloncio. Hadas tai vieta, kur kankinami nedoreliai. Galiausiai visas Hadas bus imestas i ugnies ir sieros ezera.
 • Laima Briediene Luke 16:23

  (LT-BTZ) Kentėdamas pragare (gaiku k. parasyta HADES) , jis pakėlė akis ir iš tolo pamatė Abraomą ir jo prieglobstyje Lozorių.

  (HRB) And being in torments in hades, lifting up his eyes, he sees Abraham afar off and Eliazar in his bosom.

  (The Scriptures 1998+) “And while suffering tortures in the grave, having lifted up his eyes, he saw Aḇraham far away, and Elʽazar in his bosom.

  (KJV+) AndG2532 inG1722 hellG86*** he lift upG1869 hisG848 eyes,G3788 beingG5225 inG1722 torments,G931 and seethG3708 AbrahamG11 afar off,G575 G3113 andG2532 LazarusG2976 inG1722 hisG846 bosom.G2859

  G86***
  ᾅδης
  hadēs
  hah’-dace
  From G1 (as a negative particle) and G1492; properly unseen, that is, “Hades” or the place (state) of departed souls: – grave, hell.

 • Laima Briediene Taigi Lozorius buvo Hade ,Abraomo prieglobstyje !
 • Labas Rytas Laima Briediene atkreipkite demesi i zodi “buvo”. Sis zodis nurodo, jog kazkas kazdada kazkur buvo, bet sis zodis neparodo ar tai, kas buvo ir dabar yra.
 • Laima Briediene Tekstas nesako ,kad “buvo” . Idejau auksciau kelis vertimus .
 • Laima Briediene Labas Rytas ,bet kokiu atveju ,ar Lozorius ten buvo ar is ten jau paimtas su pirmaisiais vaisiais ,esmes nekeicia . Todel Jums nereiktu taip neatsakingai kalbeti apie tuos ,kurie moko kitaip ,negu Jus suprantate ,nes jie ziuri i daugeli Rasto vietu ir daro isvadas .
 • Labas Rytas Tai, kad skaito daugeli Rasto vietu dar nereiskia, kad jas supranta. Is esmes tikrasis pavadinimas to tinklalapio butu ne “passion for truth” bet “passion for illusions”. Zmogus net nezino kaip yra pazistama tiesa ir mano jog per Rastu tyrinejimus priartes prie Tiesos.
 • Laima Briediene Labas Rytas ,Jusu ziniai ,Jim Staley butent moko tiesos ir kaip ja pritaikyti dvasiskai . Ir tai daro su didele aistra . Nemanau ,kad esate bent kiek isigilines i jo mokymus ,kad galetumete daryti panasias isvadas. Matau ,testi diskusija su Jumis nera tikslo .
  Telaimina Jus Dievas ir temoko Tiesos !
 • Labas Rytas Laima Briediene Na taip, fariziejai irgi aistringai moke tiesos, tik va problema, kai ta Tiesa juos aplanke pasirode, jog jie jos visiskai nepazinojo…o tokia didele aistra tiesai buvo, tiesiog likimo ironija. Tamstai linkiu nepasiklysti, kaip Jim stenly’iui pseudoteologijoje.
 • Laima Briediene Ne viskas ,ka dare ar ko moke fariziejai ,buvo blogai . Daug farizieju prieme Tiesa (pvz , Nikodemas) . Paulius irgi buvo fariziejus ir netgi po to ,kai Yeshua ji aplanke ,jis ir toliau save vadino fariziejumi :
  Filipiečiams 3 : 5
  aštuntą dieną apipjaustytas, iš Izraelio tautos, Benjamino giminės, žydas iš žydų, įstatymu-fariziejus,
 • Gintaras Delinikaitis “…Aš tam esu gimęs ir atėjęs į pasaulį, kad liudyčiau tiesą. Kas tik brangina tiesą, klauso mano balso“. Pilotas dar paklausė: „O kas yra tiesa?!…” Jn.
 • Laima Briediene Yeshua (Dievo Zodis) sako: “Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas” (Jn 14: 6).
  Jo Dvasia -Tiesos Dvasia ! (Jn 14:17)

  Joh 14:6 Jėzus jam sako: “Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane.
  Joh 14:7 Jeigu pažinote mane, tai pažinsite ir mano Tėvą. Jau nuo šiol Jį pažįstate ir esate Jį matę”.
  Joh 14:8 Pilypas Jam sako: “Viešpatie, parodyk mums Tėvą, ir bus mums gana”.
  Joh 14:9 Jėzus jam taria: “Jau tiek laiko esu su jumis, ir tu, Pilypai, vis dar manęs nepažįsti? Kas matė mane, matė Tėvą! Tad kaip gali sakyti: ‘Parodyk mums Tėvą’?
  Joh 14:10 Nejaugi tu netiki, kad Aš esu Tėve ir Tėvas manyje? Žodžius, kuriuos jums kalbu, ne iš savęs kalbu; Tėvas, esantis manyje – Jis daro darbus.

  Joh 14:15 Jei mylite mane, laikykitės mano įsakymų.
  Joh 14:16 Ir Aš paprašysiu Tėvą, ir Jis duos jums kitą Guodėją, kad Jis liktų su jumis per amžius.
  Joh 14:17 ———>>>>Tiesos Dvasią<<<<———-, kurios pasaulis neįstengia priimti, nes Jos nemato ir nepažįsta. O jūs Ją pažįstate, nes Ji yra su jumis ir bus jumyse.