Ar mums jau nebereikia laikytis Dievo Isakymu ,nes Yeshua juos “ispilde/ ivykde” ?

Ar mums jau nebereikia laikytis Dievo Isakymu ,nes Yeshua juos “ispilde/ ivykde” ?
http://alek-sachka.livejournal.com/738667.html

Главная  ♦ Ведущие ♦ Передачи Медиатека ♦ Онлайн ♦ О нас ♦ Помочь проекту by oasis media ⇒ Leon Mazin Оригинал записи и комментарии на LiveInternet.ru
ALEK-SACHKA.LIVEJOURNAL.COM
 • Eygeny Gudukhin likes this.
 • Labas Rytas Savaime suprantama, jog nebereikia, nes tie kurie mire Istatymui yra laisvi nuo Istatymo.
 • Arvydas Buivydas O tam, kuris niekada neturėjo Toros (Įstatymo), ir mirti nereikia, juk jis be nuodėmės.
 • Laima Briediene Is tiesu ,isvada atitinkama ,be komentaru …
 • Labas Rytas Arvydas Buivydas zmogus be istatymo, tai jusu fantaziju vaisius. Tai, kad Dievas panaikino Mozes Istatyma nereiskia, jog jis panaikino ir ta istatyma, kuris yra irasytas kiekvieno zmogaus sirdyje.
 • Laima Briediene Tai vis del to kazkoks Istatymas irasytas sirdyje ? Bet kaip galime suzinoti ,kad tai butent Dievo Istatymas ? Juk Rastas sako : ” Zmogaus sirdis be galo nedora ,kas ja supras ” . Pagal koki kriteriju galima pasverti ,jog tai ,kas musu sirdyje ,yra butent nuo Dievo ?
 • Labas Rytas Laima Briediene pagal Dievo Zodzio kriteriju, kuris sako: “Jie įrodo, kad įstatymo reikalavimai įrašyti jų širdyse, ir tai liudija jų sąžinė bei mintys, kurios tai kaltina, tai teisina viena kitą”. Rom 2,15
 • Laima Briediene Sazine gali buti iskreipta ,kaip nustatyti ,kas teisinga is to ,ka jauciame sazineje ,jeigu Dievo Istatymas nebegalioja ?
  Pvz , homoseksualu sazine juos itikina ,kad “myleti” kita vyra yra gerai ,pedofilo sazine taip pat nejaucia nieko blogo ,jei jis “myli” vaika … Jiems atrodo ,kad tai yra meile ir is Dievo . Dar kai kam ir svetima zmona “myleti” yra pagal ju sazine …Kaip suzinoti ,kas tikrai yra is Dievo ?
 • Laima Briediene Prieš ką nors darant, turime save paklausti: ar elgiuosi pagal įsitikinimą, ar šis mano poelgis bus teisingas pagal Dievo norą? Jeigu supratau, kad yra ne taip, reikia atsisakyti sumanymo. Privalome būti tikri, kad mūsų sumanymai teisingi ir kad, atlikę
  vieną ar kitą poelgį, liksime su gryna sąžine. Dėl to būtina ugdyti savo sąžinę, kad ji atitiktų Bibliją, tai yra Dievo Žodį. Mūsų pačių prigimtis negali skirti gėrio nuo blogio (Jer 10:23). Turime įprasti vaikščioti Dievo keliais, kurie nustatys mums, kas yra gėris ir kas yra blogis (Hbr 5:14).
  Dievas nori, kad laikytumėmės ribų, kurias Jis mums nubrėžė, ir tų standartų, kuriuos Jis mums nustatė. Kad mes peržiūrėtume savo vertybes, poelgius, mintis ir, pagaliau, visą savo gyvenimą, ir visa tai suderintume su Jo, o ne savo sugalvotais standartais. Atsivertimas Dievop – tai ir yra mūsų standartų, vertybių ir minčių pakeitimas
  į tuos standartus, vertybes ir mintis, kuriuos mums nustato Dievas.
  http://www.kubik.org/ee/Lithuanian/Nuodem.pdf
  KAIP BIBLIJA APIBŪDINA NUODĖMĘ?
  Scott Ashley
  Tam, kad kovotume su nuodėme ir nugalėtume ją,
  labai svarbu suprasti, kas tai yra.
  Taigi pažiūrekime, kaip ją apibūdina Biblija.
 • Gintaras Delinikaitis Sazines liudijimas pas homosexualius ir panasius asmenys yra pries amoraluma ir jie tai jaucia, bet suzeistos sirdies, geiduliu ir proto neigalumas, numalsina sazines balsa.
 • Laima Briediene Is kur zinote ,ka jie jaucia ,Gintarai ?
 • Gintaras Delinikaitis Jusu stiklas kaip minejot yra svaresnis ir biblija jus tyrinejat, galetumet jau zinoti is kur as zinau
 • Arvydas Buivydas Labas Rytas, kodėl taip sakot? Juk pats ir teigiat, kad esat laisvas nuo Įstatymo, netgi miręs jam. Ir rom 2:15 kalbama apie Mošės Įstatymą arba kitaip – Torą. O rom 2:13 rašoma, kad teisūs bus pripažinti Toros (Įstatymo) vykdytojai, o ne klausytojai.
 • Labas Rytas Arvydas Buivydas tik mire istatymui galime ivykdyti istatymo reikalvimus, taigi tie, kas mire Torai ir yra jos reikalavimu ivykdytojai.
 • Arvydas Buivydas Bet juk mirę Įstatymui, yra laisvi nuo jo vykdymo – tai tavo paties žodžiai.
 • Labas Rytas Arvydas Buivydas tai aisku, kad laisvi, juk jei viska ivykdei esi laisvas. Cia kaip su darbu – savo norma ivykdei ir laisvas.