Popiežius kreipiasi į Mariją

Kažkoks nenormalus tas popiežius tai į Mekką grežiasi tai į Mariją kreipiasi, nekoks jurgelis meistrelis…..beje katalikai vis bando gintis, kad čia nėra garbinimas stabų, nu labai ydomu ar klūpėjimas tokiu būdu kaip tai vadinasi, gal tada girtas jis ir parklupo netyčia, o greičiausiai kvailas, kitaip nepasakysi…juk komentare parašyta angliškai, kad jis meldėsi mūsų poniai 30 minučių….va dabar ir aišku kas katalikų ponas ir viešpats

Our Lady Protectress of the Roman People, Pray for us! Pope Francis spent 30 minutes in prayer this evening in front of this image of Our Lady, Salus Populi Romani, as tomorrow he travels to Strasbourg, France to address the European Parliament. This is the 14th time Pope Francis has come here to pray, almost always before an important event. So let's join the Holy Father in his prayers to Our Lady!

Our Lady Protectress of the Roman People, Pray for us!

Pope Francis spent 30 minutes in prayer this evening in front of this image of Our Lady, Salus Populi Romani, as tomorrow he travels to Strasbourg, France to address the European Parliament.

This is the 14th time Pope Francis has come here to pray, almost always before an important event.

So let’s join the Holy Father in his prayers to Our Lady!

Like · ·
 • Alvydas Veberis Juk tai artistai žmonėms mulkinti ir maudytis aukso spinduliuos Ar jie turi tikėjimą, jei prieštarauja Dievo įsakymams ir Jo nustatytai tvarkai? Tai antikristai. Svarbiausia kiek apkvailintų. Ir visi nenori girdėti, kai jiems sakoma TIESA. https://www.youtube.com/watch?v=U_ggS_HB6vk

  Alvydas Veberis's photo.
 • Petras Spinkis Yra toks posakis – Dievo mulkis….matyt jam tinka, nes šeip normalus žmogus neklūpėtu prieš dirbini, nes ir vaikui turėtu būti aišku, kad tai nedaugiau nei meistro darbas
 • Petras Spinkis prisimenu gerą įstoriją iš Biblijos kai vienas žmogus nuvertė stabo statulą ir susirinkę visi reikalavo nubausti jį, bet to žmogaus tėvas buvo protingesnis už visus ir sako visiems: tai jai jis dievas tegu pats jį ir nubaudžią
 • Marius Marušauskas Petras Spinkis kur ta istorija parasyta biblijoje, siandienos vakarui noreciau vaikams paskaityti, Sory, bet nepamenu tokio epizodo kazkaip atmintis paslijo jei gali pasidalink.
 • Petras Spinkis Laimos užsiprašyk, ta visas viečikes iš Toros atmintinai žino, bu aš kol akinius susirasiu, o jin jau ir parašys
 • Laima Briediene Tai kad nezinau ,Petriuk ,is kurios viecikes cia ta istorija ,jau teks paciam akinius susirasti. Man irgi atmintis paslijusi ,kaip Mariui … Bet mintis tai gera buvo issakyta : “jei jis Dievas, tegu pats jį ir nubaudžia”
 • Laima Briediene Taigi cia Jus cituoju ,bebaimi Petras Spinkis
 • Petras Spinkis Yra, yra tokia viečike, kai liaudis nebijojo Dievo, o buvo prisistatę sau dievų ir visokių stulpų garbinimui, tai vienas vaikis atėjo naktį su jaučiais ir išvartė visas grožybes, ryta liaudis vos galo negavo iš streso neberadę savo dievų, o jo tėvas tuo metu prie valdžios buvo, ir nedurnas pasirodo
 • Petras Spinkis Arvydo tetis tiesa irgi prie valdžios, bet ten kitas bahūras buvo
 • Laima Briediene Tokiu vaikiu buvo visais laikais , ir ne tik vaikiu ,bet ir karaliu ,kurie dare reformas ,nuversdami stabus ir apvalydami tauta nuo pagonisku iprociu . Biblija apie tai daug raso .
  Galime tik melstis ,kad Lietuvoje tokiu tautos vadovu atsirastu … Gal isrinks Alvyda ar kuri nors jo bendraminti kada nors i valdzia ?
 • Petras Spinkis Oi vei, apsaugok Dievę Arvydą nuo tokių išbandymų, tegu geriau jis paprastauja, mažiau klius tą dieną, bu kam daug duota iš to ir pareikalauta daugiau bus
 • Laima Briediene Sutinku ,tai isbandymas ,nepavydziu tiems ,kas valdzioje,jiems reikia daug pagundu iveikti . Bet galima daug nuveikti del Dievo bei tautos ir bunant paprastu zmogumi ,ne elitiniu . Kiek suprantu ,i valdzia siais laikais ir nepapulsi taip lengvai ,ko gero tik per masoniska “kluba” .
 • Petras Spinkis Nu buvo šansas kai Valinskas buvo valdžioj, kokių tik klaunų su juo irgi pabuvo, gaila, kad Šustauskas trumpai te pabuvo
 • Laima Briediene Artistu netruksta ir valdzioje
 • Petras Spinkis Esu mates ir bažnyčioj
 • Laima Briediene Tai jie megsta scena …
 • Laima Briediene Oi vey !…kaip sako zydai …
 • Rita Bielskienė Alvydui gal daugiau šansų į valdžią buvo su Venskiene, nei su Valinsku
 • Petras Spinkis Rita varo kaip iš raštų
 • Alvydas Veberis Kuo daugiau krikščionį šmeižia ir kaltina dėl Dievo vardo aukštinimo ir atiduodamos Jam garbės, tai toks žmogus tampa laimingesnis, o šmeižikas susilaukia pelnytos bausmės. Poniai R. Bielskienei reiktų susimąstyti. Alvydui valdžios nereikia. Jis ją realiai turi, – tarnauti Dievui.
 • Rita Bielskienė Alvydai, atsipalaiduokit, pokštaujam Nelabai supratau,dėl ko man reikėtų susimąstyti?
 • Alvydas Veberis Niekam nepavyko prisidengus Dievu pokštauti. Labai geras jūsų paminėtas A.Valinsko pavyzdys su Dešimt Dievo Įsakymų. Neilgai pokštavo Seime. Tiesa, pokštauja ir toliau scenoje, kol atsidurs prie suskilusios geldos, jei nesustos su pokštais.
 • Laima Briediene Ai ,kam cia dabar apie politika per Sabata …Pailsekime
 • Kristina Sulikienė Mariją arba Myriam viena iš šventų Islamo moterų pripažįsta visas islamo pasaulis. O Alvydas kažką skambino, verkė, kad jį persekioja teisėsauga, paskui paskaičiau jo vandalizmo aktą, ir pagalvojau, štai ir gavai atgal. jeigu tau nėra svarbu, nereiškia, jog kitam tai nėra svarbu. O liaudiškas pamaldumas Lietuvoje iš viso ir buvo kokio nors smūtkelio garbinimas, dievuko, ir čia ne mums spręsti apie liaudies mąstysena. Aš nesuprantu, kodėl tikėjimas turi eiti su aršiaKito kritika? Gal geriau priimkime Kitą? Gal tada patys patrauklaiu atrodysime. Ir idėjas įsiūlysime. O su tuo atšiaurumu tokiu puolimu juk yra labai gera pasaka, kaip saulė švietė ir nurengė žmogų, o kaip piktas šaltas vėjas kaip tik padarė, kad žmogus apsisiautė.
 • Petras Spinkis Kaip krikščionybė susijus su gerbiamomis islamo moterimis, Jėzus apie tai nieko neminėjo, apaštalai irgi?????
 • Gintaras Delinikaitis Lotynu a. ir kitos uzstrigusios Dvasioje salis is tikruju priemusios Marijos garbinimo kulta. Kiek susipazines su KB mokymu, tai jis nelaiduoja jokio kulto ir jokio zmogaus garbinimo. Jei kur tebėra parašyta, kad Mariją garbiname, susiduriame su neatsakingai išverstais terminais. Lotynų k. labai aiškiai pabrėžiama, kad garbinamas vien Dievas, tuo tarpu Marijai skiriama ypatinga pagarba (hyper-dulia), didesnė už “gerbimą”, bet visai kitos rūšies nei Dievo garbinimas (latria).
  12 hrs · Like · 2
 • Alvydas Veberis Kristinai verčiau reiktų į save pasižiūrėti. Yra geras posakis,- juokiasi puodas, kad katilas juodas. Savo kančias ir nelaimes susitvarkyk, o tada apie kitų atpildus paistyk. Gal ir Kristų pamokyk, juk Jį taip pat persekiojo, šmeižė, niekino, galiausiais už TIESĄ nužudė.
 • Vitalijus Bepavardes Sita ypata net ir cia neitiketina….
 • Laima Briediene Krislamas (chrislam) – tai nauja religija /religine ideja ,sparciai auganti ir stiprejanti .
  Kai kurios jo atsakos turi bendra bruoza – skiria ypatinga pagarba (hyper-dulia) Marijai .

  Question: “What is Chrislam?”

  Answer:Chrislam is an attempt to syncretize Christianity with Islam. While it began in Nigeria in the 1980s, Chrislamic ideas have spread throughout much of the world. The essential concept of Chrislam is that Christianity and Islam are compatible, that one can be a Christian and a Muslim at the same time. Chrislam is not an actual religion of its own, but a blurring of the differences and distinctions between Christianity and Islam.

  Advocates of Chrislam point to facts such as Jesus being mentioned 25 times in the Qur’an, or Christianity and Islam having similar teachings on morals and ethics, or the need for the two largest monotheistic religions to unite to fight against the rise of atheism and alternative spirituality. Chrislam is viewed by some as the solution for the ongoing conflict between the Western world, which is predominantly Christian, and the Middle East, which is predominantly Muslim.

  While it is undeniable that there are many similarities between Christianity and Islam (and Judaism, for that matter), Chrislam ultimately fails because Christianity and Islam are diametrically opposed on the most important of issues – the identity of Jesus Christ. True Christianity declares Jesus to be God incarnate. For Christians, the deity of Christ is a non-negotiable, for without His deity, Jesus’ death on the cross would not have been sufficient to be the atoning sacrifice for the sins of the entire world (1 John 2:2).

  Islam adamantly rejects the deity of Christ. The Qur’an declares the idea that Jesus is God to be blasphemy (5:17). Belief in the deity of Christ is considered shirk (“filth”) to Muslims. Further, Islam denies the death of Christ on the cross (4:157-158). The most crucial doctrine of the Christian faith is rejected in Islam. As a result, the two religions are absolutely not compatible, making Chrislam a concept both Christians and Muslims should reject.

  Read more:http://www.gotquestions.org/Chrislam.html#ixzz3LVjs6Rkz

  What is Chrislam? Are Christianity and Islam compatible? Can a person be a Christian and a…
  GOTQUESTIONS.ORG
 • Laima Briediene Let’s talk about “Fatima”, Portugal, which was named after Muhammad’s daughter… In 1917, the Virgin Mary appeared in Fatima. After the death of his daughter, Muhammad wrote that she “is the most holy of all women in Paradise, next to Mary.”
  The Arabs thought they were honoring the daughter of Muhammad..
  Muhammad had a daughter named Fatima, his grandmother was named Fatima, and his first wife’s mother was named Fatima.

  Muhammad responded to Khadijah’s support with a nepotistic revelation that the Virgin Mary had been the best woman of her generation while Khadijah was the best woman of the present generation.[189] He claimed that although there were many perfect men, there had only ever been only three perfect women: Asiya “wife of Pharaoh,” who had rescued the infant Moses; Mary the virgin mother of the Prophet Jesus; and Khadijah. He later allowed that their daughter Fatima was also one of the four “best among the women of Paradise.”

  When Khadijah expressed surprise at the news that Muhammad already had deceased wives, he explained that Allah had wedded him in Paradise to Queen Asiya, to “Kulthum the sister of Moses” and to the Virgin Mary.

 • Laima Briediene Islamo puslapis ,kur aiskinama islamiska vardo “Fatima” kilme http://www.kindfather.com/html/index.php?module=pages…

 • Laima Briediene “Taikos karaliene”
  http://www.understandthetimes.org/commentary/c51.shtml

  Understand The Times is An International Missionary Outreach Dedicated to Evangelizing the Lost and…
  UNDERSTANDTHETIMES.ORG