Jei kas ateina pas mane ir nelaiko neapykantoje savo tėvo, motinos

Kaip suprasti Švento rašto žodžius: Jei kas ateina pas mane ir nelaiko neapykantoje savo tėvo, motinos, žmonos, vaikų, brolių, seserų ir net savo gyvybės, – negali būti mano mokinys.? Lk 14, 26-27

 • You and Erika Dovydas Stugiai like this.
 • Laima Briediene Ryti ,sia eilute skaitykite kontekste , tuomet bus aiskiau :
  http://www.charity.lt/biblija/index.php?s=luko14%3A20-26

  Trečias tarė: ‘Vedžiau žmoną, todėl negaliu ateiti’. Tarnas sugrįžęs viską papasakojo šeimininkui. Šis…
  CHARITY.LT
 • Laima Briediene Mt 10,37 Kas myli tėvą ar motiną labiau negu mane-nevertas manęs. Kas myli sūnų ar dukterį labiau negu mane-nevertas manęs.
 • Laima Briediene Jn 12,25 Kas myli savo gyvybę, ją praras, o kas nekenčia savo gyvybės šiame pasaulyje, išsaugos ją amžinajam gyvenimui.
 • Laima Briediene Apd 20,24 Bet tai man nesvarbu, ir aš nebranginu savo gyvybės. Svarbu, kad tik su džiaugsmu baigčiau savo bėgimą ir tarnavimą, kurį gavau iš Viešpaties Jėzaus: liudyti Dievo malonės Evangeliją.

  Apr 12,11 Ir jie nugalėjo jį Avinėlio krauju ir savo liudijimo žodžiu. Jie nebrangino savo gyvybės, net iki mirties.

 • Laimute Brazdziunienieas taip suprantu sias eilutes;tai yra visiskas pasisventimas ir atsidavimas kristaus dvasiai-tiesai,tai jeigu savyje nesioji tiesa,o tavo artimuju labui ar net tavo pacio naudai,reiketu padaryti kazka ,na pvz nuslepti ar juos isteisinti kai yra neteisus,ar pameluoti ir net pritarti bet kokiems sau ar seimai nesantiems nauda veiksmams.jau dalyvauji tamsos darbuose ir didini skriaudu lygi zemeje,taigi jei esi kristaus, elkis kaip jis neziuredamas asmens ir net saves paties,tai jau yra savo kryziaus emimas ir sekimas paskui Kristu,nes gali labai nukenteti,ar net gali taves issizadeti patys artimiausi,bet tai ir yra buti su Juo vardan Jo ir didinti teisinguma ir teisuma tarp zmoniu.Dar karta pabreziu,kad tai turi daryti vardan Jo . ne vardan saves,ar savo teisumo,nes nepatempsi savo kryziaus pasipiktinsi ir baigsis visas zmogiskasis gerumas ir teisumas(o Dievo akyse ir yra nieko vertas)taigi ,tegul viespatauja visame kame Kristus-virs musu ,mumyse ir per mus
 • Laima Briediene http://www.tektonics.org/gk/jesussayshate.php

  Answering Bible contradictions, misunderstandings, and misinterpretations
  TEKTONICS.ORG|BY JAMES PATRICK HOLDING
 • Laima Briediene
  Write a comment…