Liuterio antisemitizmas ir pakeitimo teorija

Антисемитизм Мартина Лютера зачастую относят к его личной слабости или помрачению ума, которым он страдал в последние годы жизни. Это неверно по двум причинам. Во-первых, с самого начала он был приверженцем ненависти. Во-вторых, антисемитизм встроен в саму его теологию. Лютер презирал евреев Библии…

Comments
Tomas Skucas
Tomas Skucas Na bet ir reikia tiek neapykantos ir priešiškumo turėti, kad remiantis pagrinde ne Liuterio raštais bandyti grįsti tokią absurdišką temą… Iš vis nesuprantu žmonių, kurie vadina save krikščionimis, o platina paskalas, tarsi tai nebūtų nuodėmė ir atneštų kažkokią naudą kitiems..

Laima Briediene
Laima Briediene Tomai, paskaitykite velyvuosius Liuterio rastus, tai suprasite, kad tai ne paskalos, o skaudus faktai. Tik kai kurios krikscioniskos denominacijos, brukancios “pakeitimo teorijos” mela, slepia antisemitinius Liuterio pasisakymus, bet panasu, kad jais remiasi.

Tomas Skucas
Tomas Skucas Jeigu tai butu ir tiesa.. koks tikslas tai platinti??

Laima Briediene
Laima Briediene Koks tikslas dalintis tiesa ? —– Jn 8:32

Laima Briediene
Laima Briediene Del tokiu teologu, kaip Liuteris ir ankstyvieji “baznycios tevai” mes buvome atskirti nuo Alyvmedzio su visais is to iseinanciais rezultatais.

Tomas Skucas
Tomas Skucas Tiesa yra Dievo žodis.
Jei jus nuoga vaikščiotumet kieme, kas nors nufotografuotu ir tai platintu. Arba jei apsimeluotumet viešai rašinėdama. To platinimas būtų tiesos platinimas??

Tomas Skucas
Tomas Skucas Oho… o kas tie “mes”?
Jei atskirti, tai belieka sudziuvusias sakeles surinkti ir imesti i ugni…

Laima Briediene
Laima Briediene Tomai, nuosirdziai patariu Jums: ieskokite tiesos, netikekite vien tuo , ka jums is sakyklos paporino. Teologinis melas gali buti zalingesnis ,negu jusu nufotografavimas ir platinimas. Tai gali nulemti Jusu likima amzinybeje.

Tomas Skucas
Tomas Skucas Ar gali teologinis melas sulaužyti Šventos Dvasios antspaudą?

Tomas Skucas
Tomas Skucas I Jono 2:27
Bet patepimas, kurį iš Jo gavote, pasilieka jumyse, ir nereikia, kad jus kas nors mokytų, nes pats Jo patepimas moko jus visko, ir jis yra tiesa, o ne melas. Ir kadangi jis jus pamokė, jūs Jame pasiliksite.

Laima Briediene
Laima BriedieneTomai , labai gerai zinau Jusu denominacijos mokymus, taip vadinama OSAS (Once Saved Allways Saved) teorija, amzina Sv. Dvasios antspauda. Su tuo antspaudu jusu mokymu pasekejai gali daryti bet kokias nuodemes ir vistiek bus “isgelbeti”. Netgi mokytojai gali daryti baisias nuodemes , pvz, gali nuzudyti savo zmona del meiluzes, neatgailauti ir vistiek buti “isgelbeti” …
Viena eilute Raste priverte mane susimastyti pries daugeli metu – Apr 3:5 , o ju yra daugybe . Dievo Zodis nemoko OSAS/ Karta Isgelbetas-Visados Isgelbetas ! Atvirksciai, yra daugybe ispejimu.
Bet cia Jums gali buti per sunki tema …
Laima Briediene
Laima Briediene Is Jusu paties publikacijos :
I Korintiečiams 15:1
Broliai, aiškinu jums Evangeliją, kurią jums paskelbiau, kurią jūs ir priėmėte ir kurioje stovite, ir kuria esate išgelbėti, – jeigu jūs laikotės to žodžio, kurį jums paskelbiau; kitaip jūs įtikėjote veltui.

Tomas Skucas
Tomas Skucas Aš neatstovauju denominacinių doktrinų, kalbu tik iš to kas man Dievo apreikšta. Nes visa kita būtų tik sausa teorija, daugiau nieko…
Jei jau prakalbote apie amžino gyvenimo praradimą, tai leiskit paklausti: Jus, Laima, turbut jau nebenusidedate?

Laima Briediene
Laima Briediene Tomai, vienas dalykas yra nusideti (gal but nesamoningai) , po to atgailauti. Kitas dalykas yra nusideti samoningai ir netgi neatgailauti. Jei pastudijuosite Tora- Dievo mokyma, tai matysite , kad nera auku uz samoningas nuodemes.
Ir Naujoje Sandoroje yra ispejimai :
Hebr10:26Jeigu, pasiekę tiesos pažinimą, sąmoningai nusidedame, tada nebelieka aukos už nuodėmes, 27bet kažkoks baisus laukimas teismo ir liepsnojančio pykčio, kuris praris priešininkus. 28Jei kas atstumia Mozės Įstatymą, tas be jokio pasigailėjimo turi mirti, dviem ar trims liudytojams paliudijus. 29Tik pagalvokite: kaip dar sunkesnės bausmės nusipelnys tas, kuris sutrypė kojomis Dievo Sūnų, nešventu palaikė Sandoros kraują, kuriuo buvo pašventintas, ir įžeidė malonės Dvasią! 30Juk pažįstame Tą, kuris pasakė: “Mano kerštas, Aš atsilyginsiu,­ sako Viešpats”. Ir vėl: “Viešpats teis savo tautą”. 31Baisu pakliūti į gyvojo Dievo rankas!

Tomas Skucas
Tomas Skucas Tada paklausiu dar tiesiau: ar jūs nusidedat samoningai ar ne?

Laima Briediene
Laima BriedieneTai jei mes nusidedame , ar turime ir kitus mokyti ,kad tai nieko tokio , kad Dievas jau nebeturi jokiu standartu mums , kaip tikintiesiems Juo ? Tiems , kas moko , yra dar didesni reikalavimai ir didesne atsakomybe. Todel neskubekite propaguoti anomijos . Kaip Yeshua sake , tie , kas moko pries MAZIAUSIA Dievo paliepima, bus maziausi Dangaus Karalysteje. O kaip su tais ,kurie moko pries didesnius Dievo paliepimus/ Isakymus, pries visa Jo Tora ??
Mt 5:19Todėl, kas pažeistų bent vieną iš mažiausių paliepimų ir taip elgtis mokytų žmones, tas bus vadinamas mažiausiu dangaus karalystėje. O kas juos vykdys ir jų mokys, bus vadinamas didžiu dangaus karalystėje.
Laima Briediene
Laima Briediene Manyciau , jog Dievo Zodis yra standartas mokyti kitus, o ne musu asmeninis elgesys, asmeniniai pasirinkimai. Jei Jums asmeniskai nepatinka kai kurie Dievo Isakymai , nurodymai, ar del to turite mokyti kitus pries juos ?
O Jusu primygtinis klausinejimas yra tipiskas tiems , kurie maistauja pries Dievo Tora , Jo mokyma. Nieko naujo.
Panasios logikos laikosi daugelis ,  pvz, tie, kurie uzsikrete AIDS, nori uzkresti kuo daugiau zmoniu…

Tomas Skucas
Tomas Skucas Neišsiplėskit. Apie mokymą nebuvo net kalbos. Klausimas reikalavo atsakymo, tik TAIP arba NE.
Tai va atsakant TAIP- nusidedu žinodamas, kad tai nuodėmė. Tikint AG praradimu – jūsų vardas ištrinamas iš Avinėlio gyvenimo knygos, o po atgailos vėl įrašomas? O jei iki atgailos mirštate – eisit į pragarą? (Man seniai yra įdomi nuomonė šiuo klausimu tų, kurie atstovaują tokį mokymą)

Like · Reply · 47 mins ·
Laima Briediene
Laima Briediene Tomai ,tai nera kazkieno nuomone, tai Dievo mokymas. Sandora su Dievu turi abipuses salygas. Dievas parodo Savo Malone, pasirasydamas Sandora su mumis, dar mums bunant nusidejeliais. Po to yra laikomasi Sandoros arba ji atmetama. Dievas nelaiko musu prievarta, jei mes nenorime buti Sandoroje su Juo.

Tomas Skucas
Tomas Skucas Ar ne per daug jėgų ir galios teikiate moliui, kuris tarsi turėtų galimybę pabėgt ir puodžiaus rankų:)
Filipiečiams 1:6
Esu tikras, kad Tas, kuris jumyse pradėjo gerą darbą, jį ir pabaigs iki Jėzaus Kristaus dienos.

Siūlau dar kartą pamastyti apie Dievo visavaldystę. Neseniai yra išleista labai gera knygelė su daug nuorodų ir puikiomis įžvalgomis šia tema. Visai nenoriu smūgiuoti, tik padėti vienas kitam augti Dievo pažinime:)

O čia maža minėtos knygelės ištrauka:https://issuu.com/reformatu…/docs/dievo_visavaldyste

Laima Briediene
Laima Briediene Na, zmones raso knygeles , kurios kaso nieztincias ausis. Propaguoja Kalvino teorijas… O Dievo Zodis kalba gan aiskiai .
Taip, Dievas yra Visavaldis, taciau jis dave zmogui laisva valia ir gerbia zmogaus pasirinkima, prievarta ne vieno nelaiko savo Karalysteje, kur viespatauja Jo Isakymai.

Laima Briediene
Laima Briediene Tiems, kas tiki “pakeitimo teorija”, siulau pasiziureti si mokyma, busite nustebinti .
https://youtu.be/3dcwuuULYJs

Laima Briediene
Laima Briediene Neuzilgo si mokyma galesime ziureti lietuviu kalba . (Y)

Like · Reply ·

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s