Štai kaip atrodė mūsų Viešpats ?

Štai kaip tariamai ištikrųjų atrodė mūsų Viešpats Kristus Jėzus

Comments
Sharunas Ch
Sharunas Ch Laima Briediene būtų gerai jūsų dėdei šitą nuotrauką atspausdint ir apkeisti su turima popiežiaus

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Sita ar kita, nuotraukos ar paveiksleliai jam nepades. Ir Jums – taip pat.

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Akiane Kramarik graziau nupiese 🙂 Bet ir jos piesinys nepades.

Manage

Audronė Stankevičienė
Audronė Stankevičienė Labai gerai parašėte ,,tariamai atrodė”. Mūsų širdyse Jis šypsosi ir ne tariami, o iš tikrųjų…

Manage

Sharunas Ch
Sharunas Ch ne visi gi turi tokią puikią vaizduotę, kitiems reikia ir nuotrauką turėti prie lovos

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Tegu skaito Apreiskimu knyga, ten aprasyta, kaip Jis atrodo:
Apreiškimo 1:14 užrašytais žodžiais „jo galva ir plaukai balti – kaip balta vilna, kaip sniegas“ , kojos „tarsi gryniausias varis, žėrintis krosnyje“, o veidas – „lyg saulė, spindinti visu savo skaistumu“ (Apreiškimo 1:15, 16).

Manage

Eugenijus Mačerauskas
Eugenijus Mačerauskas Koks skirtumas kaip atrodė, svarbu ką padarė – mirė už mane.

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Kaip Jėzus atrodė?
Nėra tiksliai žinoma, kaip Jėzus atrodė, nes Biblijoje jo išvaizda nėra aprašyta. Vadinasi, tai žinoti nėra svarbu. Vis dėlto kai kas apie fizinius Jėzaus bruožus Biblijoje yra atskleidžiama.

Išvaizda. Jėzaus motina buvo žydė, todėl tikėtina, kad jis paveldėjo žydų tautai būdingus fizinius bruožus (Hebrajams 7:14). Nepanašu, kad savo išvaizda Jėzus išsiskyrė iš kitų. Kartą jis nukeliavo iš Galilėjos į Jeruzalę slapta, kelionėje jo niekas neatpažino (Jono 7:10, 11). Savo išore jis nelabai skyrėsi net nuo pačių artimiausių sekėjų. Juk Judas Iskarijotas ginkluotam būriui, atėjusiam Jėzaus suimti, turėjo duoti ženklą, padėjusį jį atpažinti (Mato 26:47–49).
Plaukų ilgis. Maža tikimybė, kad Jėzus nešiojo ilgus plaukus, nes Biblijoje pasakyta, kad „vyrui turėti ilgus plaukus – negarbė“ (1 Korintiečiams 11:14).
Barzda. Jėzus nešiojo barzdą. Jis laikėsi žydų įstatymo, draudusio barzdą darkyti (Kunigų 19:27; Galatams 4:4). Kad Jėzus turėjo barzdą, galima spręsti ir iš vienos pranašystės apie jo kentėjimus (Izaijo 50:6).
Kūnas. Iš visko sprendžiant Jėzus buvo fiziškai stiprus. Savo tarnystės metu jis suvaikščiojo daugelį kilometrų (Mato 9:35). Du kartus jis išvalė šventyklą – išvartė pinigų keitėjų stalus, o vienąkart pasidaręs rimbą išvarė iš šventyklos galvijus (Luko 19:45, 46; Jono 2:14, 15). McClintocko ir Strongo veikale Cyclopedia rašoma: „Evangelijų pasakojimas leidžia suprasti, kad [Jėzus] buvo puikios sveikatos ir energingas“ (t. IV, p. 884).
Veidas. Jėzus buvo šiltas, atjautus žmogus, ir tai, be abejonės, atsispindėjo jo veide (Mato 11:28, 29). Įvairūs žmonės kreipdavosi į jį ieškodami paguodos ir pagalbos (Luko 5:12, 13; 7:37, 38). Šalia Jėzaus laisvai jautėsi net vaikai (Mato 19:13–15; Morkaus 9:35–37).

Manage

Sharunas Ch
Sharunas Ch Šita nuotrauka arti tiesos tada

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Kad sita “nuotrauka” yra greiciau afrikiecio, nei zydo 🙂 O apie veido israiska tai nekomentuosiu …

Manage

Sharunas Ch
Sharunas Ch nežinau ar matėt žydą gyvai, bet tikrai kad panašus. Jėzus buvo 1,5 metro ūgio ir svėrė apie 50 kg, matyt dėl to vaikai jį priėmė, nes buvo žemo ūgio.

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Na, jeigu jis buvo tokio sudejimo, kaip vaikas ar liesas paauglys, tai kaip jis dirbo fizini dailides darba? Kaip isvarte prekiautoju stalus? Manau, tie stalai nebuvo lengvuciai plastmasiniai 🙂

Manage

Nerijus Drūlia
Nerijus Drūlia Sharunas Ch…Jėzus svėrė 50kg ir buvo 1,5m ūgio? 😀 Iš kur tokia info? 😀 Nesu niekur matęs tokių faktų ir apskritai Jo išvaizdos aprašymo.

Manage

Sharunas Ch
Sharunas Ch nes jis buvo žydas, paveldėjo tai tautai būdingus fizinius bruožus. Patikėkit 1,5 gali būti labai stiprus žmogus, ūgis ir svoris nėra tas rodiklis tai nulementis

Manage

Laima Briediene
Laima BriedieneGroup Admin Uzuot fantazave apie Mesijo isvaizda, verciau studijuokime Jo charakteri ir Jo Isakymus. Bus daugiau naudos.

Manage

Vilija Vilija Rusevičiūtė - Mitkuviene
Vilija Vilija Rusevičiūtė – Mitkuviene Man Jėzus atrodo mylintis, didingas , svytintis šlove. Spinduiuojantis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s