Atsiminkite mano įsakymus, juos vykdykite ir būkite šventi

Šabat Šalom! 🌸

“Atsiminkite mano įsakymus, juos vykdykite ir būkite šventi. Aš esu Viešpats, jūsų Dievas, kuris jus išvedžiau iš Egipto žemės”.

Skaičių 15:40-41 – https://www.bible.com/bible/321/NUM.15.LTB

Image may contain: flower and text
Comments
 • Hide or report this
 • Gražina Ina Šlovė Dievui
  Hide or report this
 • Vida Imliene Šabat Šalom!
  Hide or report this
 • Liudvikas Mikalauskas Jėzuje Kristuje nebėra sabato…. 8 Jėzus jam tarė: ‘‘Kelkis, imk savo gultą ir vaikščiok!’‘
  9 Žmogus bematant išgijo, pasiėmė gultą ir pradėjo vaikščioti. O toji diena buvo sabatas.
  10 Todėl žydai sakė išgydytajam: ‘‘Šiandien sabatas, tau negalima nešti gulto’‘.See More
  Hide or report this
  • Laima Briediene MT 5, 17–19 „KOL DANGUS IR ŽEMĖ NEPRAEIS, NĖ VIENA RAIDĖ IR NEI VIENAS BRŪKŠNELIS NEIŠNYKS IŠ ĮSTATYMO, VISKAS IŠSIPILDYS“.

   Jėzus bylojo savo mokiniams:

   „Nemanykite, jog aš atėjęs panaikinti Įstatymo ar Pranašų. Ne panaikinti jų atėjau, bet įvykdyti. Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis, nė viena raidė ir nei vienas brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, viskas išsipildys.

   Todėl, kas pažeistų bent vieną iš mažiausių paliepimų ir taip elgtis mokytų žmones, tas bus vadinamas mažiausiu dangaus karalystėje. O kas juos vykdys ir jų mokys, bus vadinamas didžiu dangaus karalystėje. Taigi sakau jums: jeigu jūsų teisumas nebus tikresnis už Rašto aiškintojų ir fariziejų teisumą, jūs neįeisite į dangaus karalystę“.

   Edit or delete this
  • Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas Bet yra jau kas ir išsipilde, ir nebeturi vertės, kaip ir įstatymas, kurį Jėzus įvygdė. Sabato kuris buvo įstatyme, nebėra. Nesiūkite tos užuolaidos, kuri perplyšo dengusi Šventų Švenčiausią. Apeigos baigėsi. Evangelija pagal Joną 4:23 Bet ateina valanda,­jau dabar ji yra,­kai tikrieji garbintojai garbins Tėvą dvasioje ir tiesoje, nes Tėvas tokių Jo garbintojų ieško. …. Kelias pas Tėvą bet kada ir laisvai. Baigėsi seno testamento apeigos, kurias vis dar saugote!!! ” nė viena raidė ir nei vienas brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, viskas išsipildys” , taip viskas išsipildys, bet jau iš Naujo Testamento. Dar kartą rašau, Senasis Testamentas įvygdytas!!! . Žinote, kaip rašė Paulius ant tų žmonių, kurie vis dar apsipiausto ::Laiškas galatams 5:3 Pakartotinai įspėju kiekvieną, kuris tampa apipjaustytas: jis yra įpareigotas vykdyti visą įstatymą….. Jaigu jau laikotės Šabo įstatymo, tai reiktu laikytis viso įstatymo!!! Ir AMEN!
   Hide or report this
  • Hide or report this
  • Laima Briediene Liudvikas Mikalauskas, is tiesu, Jezus vykde Isakymus. Jei nebutu vykdes, butu nusidejelis. Ar Jus manote, kad jeigu Jezus laikesi Sabato ir kitu Dievo Isakymu, tai mums nebereikia? Jezus gerbe teva ir motina, tai mums nebereikia gerbti? O kaip su kitais Isakymais?
   Edit or delete this
  • Liana Victoria Ten kur yra Dievo dvasia, ten yra laisve. Jeigu Dievo sunus jus islaisvins, tai jus busite isties laisvi. Mus islaisvino nuo istatymo ritualu ir apeigu, ir ne tik…mus islaisvino nuo vergijos nuodemei. Jezus padare viska ko mes negalime ir negalejome padaryti ar ivykdyti. Zodis aiskiai sako kad turime myleti Dieva ir vienas kita. Ant siu dvieju yra pastatytas visas istatymas. Pats pagrindinis dalykas yra daryti gera, myleti vienas kita ir skelbti geraja naujiena kitiems, jeigu tu myli tuos kurie zuva…tam kad butu isgelbeti…Taigi, kad padaryti siuos dalykus, reikalauja ne tik daug pastangu bet ir daug laiko. Tai kada gi dar ruostis sabatui? tam reikalingas penktadienis ir sestadienis…o tai didziule savaites dalis. Mes esame izenge i pasiruosimo laikotarpi kad izengti i Dievo poilsi (Sabata). Bet pasiruosimas yra ne fizinis, kaip kad zydai tai darydavo penktadieniais, bet pasiruosimas yra dvasinis. Mes ruosiame savo sirdis, kad izengti i Dievo karalyste. Nebereikalo Paulius rase, sakydamas, kad seno testamento ritualai bei apeigos ir visi aprasyti ivykiai, tai buvo ateinanciu dalyku seselis. Kiekviena zydu svente ir ju reksme turi uzkoduota pranasyte joje. Tame tarpe ir Sabato Diena, kaip kad ka tik paaiskinau. Bet paziurekime ir i kitas. Perejimo svente buvo liepta laikytis, kai Mozei buvo liepta isvesti izraelitus is Egipto. Faraonui neleidus jiems iseiti, Dievas liepe izraelitams pasitepti duris avinelio krauju, kad mirties dvasia nepaliestu ju pirmagimiu vaiku, o pasiimtu egiptieciu vaiku gyvybes. Nuo to laiko Dievas liepe savo tautai laikytis perejimo sventes. Nes mirties dvasia sklande po visa egipta pereidama is trobos i troba, ieskodama pasiimti egiptieciu pirmagimiu gyvybes, bet izraelitu duris ji pereidavo ir neuzeidavo i ju namus, nes durys buvo pateptos avinelio krauju.Stai kodel si diena vadinasi Perejimo svente, Jus manot Dievas siaip sau liepe jiems mineti sia diena? Tikrai ne. Nes sioje Perejimo sventeje buvo uzkoduota pranasyste, apie Dievo avineli, kuris isgelbes zmones nuo mirties ir suteiks jiems amzina gyvenima, kad ju nepaliestu mirties dvasia. Stai kodel Jezaus apastalai nebesilaike Perejimo Sventes (Velyku), jiems nebereikejo pjauti avinelio, ir toliau laikytis tu paciu tradiciju. Vietoj to, jie lauze duona ir dalinosi vynu, ir dare tai Jezaus atminimui, per kiekviena Perejimo svente. Nes Jezus jiems liepe tai daryti. Bet cia tik viena svente. Visos kitos seno testamento sventes irgi turi uzkoduotas pranasystes jose, ir stai kodel jos yra ateinanciu dalyku seselis. Kaikurios jau yra issipildziusios. Bet kitos dar turi issipildyti. Salom 
   Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas Dar parašysiu Laiškas galatams 3:13 Kristus mus atpirko iš įstatymo prakeikimo, tapdamas už mus prakeikimu, nes parašyta: ‘‘Prakeiktas kiekvienas, kuris kybo ant medžio’‘…… Nebereikia vygdyti jokio šabo, nej kitų istatymo darbų, Jėzus atpirko, NEJAUGI NEMATOTE IKI ŠIOL ŠIOS RAŠTO VIETOS IR AKYS DAR UŽMERKTOS… BŪKIT LAISVI NUO ISTATYMO. Ir viskas, daugiau baigta, nebenoriu ginčų it tuščių kalbu, gal ateis laikas ir suprasit, busit laisvi nuo įstatymo. Kristus mus atpirko LAISVEI, o ne tuštiems dalykams kurių žmogus negali ivygdyti. MEILĖ, istatymo galas!!!!! Jaigu suprasit čia, viskas
   Hide or report this
  • Laima Briediene Man taip pat nesinori tusciu gincu, Liudvikai. Man Sabatas nera Istatymo prakeikimas, del kurio mire Kristus.
   Jei mylite Dieva (ir savo artima), stengsites vykdyti Jo Isakymus.
   Ramybes Jums ir isminties is Dievo. 🙌
   Edit or delete this
 • Viktorija Repšienė Liudvikai! Jėzus Kristus yra Sabatos Viešpats pagal Naują Testamentą.Kažką jau makliavojat ne taip.Jei turite omeny gailestingumo darbus Sabatą tai ar kas kur uždraudė iš apaštalų ar paties Jėzus- juos daryti?Kartais atsakymai vienų ir kitų būna tokie,kad susidaro įspūdis,kad vieni tikintieji tikrai gilinasi į Šventus Raštus,o kiti vis kuria savas evangelijas.
  Hide or report this
 • Liudvikas Mikalauskas “Jei turite omeny gailestingumo darbus” Nešti gultą, tai gailestingumo darbas?, tai buvo draudžiama per šabą. Išgydymas taip, tai gailestingumo darbas
  Hide or report this
  • Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas Gražina Ina Ačiūūūū Dievui, mes laisvi. Mes Jėzuje Kristuje atstatyti, dar aukščiau negu buvo Adomas Pasodinti Jėzaus dešinėje). Pas Adoma šabo nebuvo
   Hide or report this
  • Laima Briediene Liudvikai, jokie gailestingumo darbai nera draudziami, netgi ir per Sabata. Tiesiog tam tikri religiniai lyderiai turejo savo papildomus apribojimus Sabatui, todel jie mane, kad Jezus “nesilaiko” Sabato, pazeisdamas ju sugalvotus isakymus. Ju nuomone, tas gultas buvo per sunkus nesti, nors is tiesu jis buvo lengvas. Taip pat jie mane, kad gydymas per Sabata yra neleistinas. Bet Dievo nurodytuose Isakymuose Toroje nera tokio draudimo.
   Edit or delete this
  • Liudvikas Mikalauskas Laima Briediene O nešti gultą, tai gailestingumo darbas, ar šabo nevygdymas??? Jėzuke nebėra šabo. Ant Kryžiaus liko šabas taip paprasčiau sakant
   Hide or report this
 • Viktorija Repšienė O kas draudė? Ne Jėzus gi ar Jo mokiniai.Sabata duota žmogui,o kaip jau jis orentuojasi,ką reiškia tikra poilsio diena, priklauso kaip išvis jis orentuojasi ne tik visame Šv.Rašte,bet kaip sugeba Rašto mokymą įgyvendinti taip,kad netapti ir fariziejumi ir tuo pačiu neįpulti į kitą, dvasinio liberalizmo kraštutinumą manant,kad Malonė tai ir yra laisvė nuo Kūrėjo dekalogo, N.T.jau įrašyto mūsų širdyse.
  Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas “Malonė tai ir yra laisvė nuo Kūrėjo dekalogo,” Kas jau įvygdyta ir nebeturi reikšmės, TAIP
   Hide or report this
  • Laima Briediene Malonė tai ir yra laisvė nuo Kūrėjo dekalogo? :O
   Edit or delete this
  • Viktorija Repšienė Liudvikai.Jūs kalbate tai,kas yra suformuota populiarios teologijos, ne daugiau ir dėl šios priežasties taip ir yra “cмотрю в книгу а там вижу фигу”. Jono evang.14,15 sk.Jėzaus žodžiai:”kas myli mane laikysis mano įsakymų,”Jokūbo laiškas kalba apie Kūrėjo įsakymus,Apreiškimo knygoje viename iš skyr.yra Dievo bažnyčios charakteristika ir jos vienas iš požymių (ji yra ta,kuri vadovaujasi Kūrėjo įsakymais).Šią vietą reikėtų pačiam susirasti…..Jūs surasite jei nuoširdžiai ir su malda ieškosite.Jei aš ir pasakysiu tą vietą, jūs vis tiek paneigsite arba nieko nesuprasite nes ten yra simbolinė kalba.Paskutinis Apreiškimo knygos puslapis kalbėdamas” kas įeis pro dangaus vartus” ne minint pirmas,antras,trečias įsakymai ir t.t.vis tik kalba apie Įsakymus.Tad,niekur nuo jų nepabėgsime.
   Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas Taip, laikysis įstatymo, bet tik tie kurie yra Naujajame testamente, nes senasis jau įvykdytas. Naujajame Testamente štai koks įstatymas lieka ; Laiškas romiečiams 13:8 Niekam nebūkite ką nors skolingi, išskyrus meilę vienas kitam, nes kas myli, tas įvykdo įstatymą…… Bet tai ne apeigos, ar šabo vykdymas. Niekas nebus išgelbėtas dėl kažkokių tai atliktų darbų, laikiausi šabo ir esu teisesnis,šventesnis ir tt; Laiškas Titui 3:5 Jis išgelbėjo mus ne dėl mūsų atliktų teisumo darbų, bet iš savo gailestingumo, Šventosios Dvasios atgimdančiu ir atnaujinančiu nuplovimu…… ir AMEN. Ko čia ginčitis. Skaitykit Raštą! Įstatymo niekas dar iš žmonių neivygdė ir Dievas Dėl Jėzaus Kristaus aukos to mums neužkrauna. Jaigu vykdai įstatymą, reikia jį visą vykdyti, jau tai rašiau, bet gaila iki šiol nieko nesuprantate. Ot ta religija. “Religare” reiškia surišti, supančioti.
   Hide or report this
  • Viktorija Repšienė Tai jums niekaip nedaeina,kad Sabata tai vienas iš 10 įsakymų,o ne Įstatymo apeigos.Jei bent vieną išmetate tai tolygu ignoravimui visų pagal Jokūbą.Jūs “surištas” nežinojimu ir manote,kad esate laisvas..Įstatymo raidinio niekas nepajėgė įvykdyti ir dėl to N.T.atsiranda mokymas aiškinantis dvasinę Dekalogo reikšmę.Yra seno testamentiniai įstatymai apeiginiai,ceremonialiniai ir yra Dekalogas,kuris niekuomet Kūrėjo nebuvo pakeistas.Kokia dvasia veikia prieš jus,kad niekaip nedaeina???
   O šeip jūs teisus,kad įrodinėjimais nieko nelaimėsime.Tegu Kūrėjas laimina jus tais apreiškimais,kurie būtini jums,tegu paklydimo dvasia ten,kur ji itin darbuojasi jūsų dvasiniame gyvenime pasitraukia.Nuoširdžiai linkiu.Gero vakaro.🙋
   Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas Viktorija Repšienė Įsakymai buvo duoti seno testamento laiku. Įr kas Jėzus įvykdyta, nebeturi reikšmės jau. Taigi nebėra sabato Jėzuje Kristuje. Apaštalai jau rinkdavosi pirmą savaitės dieną, sekmadienį, nes ir Jėzus prisikėlė sekmadienį. Nebėra šabo, tai įstatymas, draudžiantis daryti darbus. Rask biblijoje N.T. kad mokiniai šventė šabą ir liepė jo laikytis, tai būtu parašyta! Įstatymo joks žmogus negali išpildyti, tame tarpe ir šabo. Ju rašiau, jaigu nusižengsi bent viename įstatyme nusižengsi ir visame. Dar parašysiu didelėmis raidėmis ĮSTATYMAS ĮVYGDYTAS
   Hide or report this
 • Liudvikas Mikalauskas Na o kas jaigu dabar darbo dienos yra ir šeštadieniais, kur tokiam žmogeliui lysti?
  Hide or report this
  • LikeShow more reactions
  • 1d
  • Laima Briediene Zmogui visados yra duotas pasirinkimas, kartais ir mokant didele kaina.
   Edit or delete this
   • LikeShow more reactions
   • 1d
  • Liudvikas Mikalauskas Nu suprask galvele. įstatymas baigėsi
   Hide or report this
   • LikeShow more reactions
   • 1d
  • Laima Briediene Jei jusu darbdavys nesilaiko Dievo nurodymo, kuriame parasyta, kad ir kitu negalima versti dirbti per Sabata, tai jis uz tai atsakys pries Dieva. Lygiai taip pat, jei darbdavys lieps jums istvirkauti su juo ar uzsakys nuzudyti ka nors.
   Bet Dievo Isakymai nesikeicia nuo to, ka apie tai mano jusu darbdavys ar jusu bendruomenes lyderis, jis taip pat uz tai atsakys. Geriausiu atveju toks lyderis bus pats maziausias Dievo Karalysteje, jei i ja isvis pateks.
   Jus uz save irgi atsakysite ir uz tai, kad vis bandote pulti kitus, kurie gerbia Sabata. Todel verciau apgalvokite, ar verta taip uoliai eiti pries Dievo Isakyma, duota nuo pat pradziu, nuo sukurimo.
   Edit or delete this
   • LikeShow more reactions
   • 1d
  • Liudvikas Mikalauskas Laima Briediene Aš gausiu atlygį už tai kad tikiu į Jėzų Kristų, kuris išlaisvino mane iš įstatymo prakeikimo.Laiškas galatams 3:13 Kristus mus atpirko iš įstatymo prakeikimo, tapdamas už mus prakeikimu, nes parašyta: ‘‘Prakeiktas kiekvienas, kuris kybo ant medžio’‘, VALIO!!!!!! O parašyta štai taip” Skaičių knyga 28:25 Septintoji diena bus jums šventa: tą dieną nedirbkite jokio darbo…… Tai nedirbat jokio darbo??? ar ką nors vis dėl to dirbate???. Ir Betezdoje išgyditas negalėjo neštis gulto.
   Hide or report this
  • Laima Briediene “Kristus mus atpirko iš įstatymo prakeikimo” — ar tai reiskia, kad Jis panaikino Isakymus? :O
   Edit or delete this
  • Liudvikas Mikalauskas Laima Briediene JO. Jaigu jau iįvykdė, atapirko mus, tai nereikia. Gi vėl rašau. įststymo joks žmogus negali įvykdyti. Ddr kartą įmesiu rašto žodžius, nes matau praeina jums tai pro šalį ; Laiškas galatams 3:13 Kristus mus atpirko iš įstatymo prakeikimo, tapdamas už mus prakeikimu, nes parašyta: ‘‘Prakeiktas kiekvienas, kuris kybo ant medžio’‘. NEBEREIKIA VYGDYTI JOKIO ISTATYMO, KRISTUS TAI ATLIKO UŽ MUS VISIEMS LAIKAMS, ATPIIRKO!!!!!!!!! Ant Kryžiaus pasakė ĮVYGDYTA!!!!!!
   Hide or report this
  • Liudvikas Mikalauskas Laima Briediene Nutariau dar dadėti vis dėl to>>>> Kolasiečiams2/16 Taigi niekas tenesmerkia jūsų dėl valgio ar gėrimo, dėl švenčių, jauno mėnulio ar sabato dienų.
   17 Visa tai tėra būsimųjų dalykų šešėlis, o kūnas yra Kristaus.
   ….. Taigi šabas buvo duotas tik įstatymo laikas, iki Kristaus, ir nurodo, tiktai, kad suprastume, kas dar mūsų laukia tenais danguje, kai susitiksime su Kristumi. Dar dadėsiu iš to pat laiško; 20 Jei su Kristumi mirėte pasaulio pradmenims, tai kodėl gi, tarsi tebegyvendami pasaulyje, pasiduodate nuostatoms
   21 (‘‘Neliesk! Neragauk! Neimk!’‘­
   22 visa tai vartojama dingsta.) pagal žmonių priesakus bei doktrinas?
   23 Tiesa, tai atrodo išmintingai dėl susikurto pamaldumo, tariamo nusižeminimo ir kūno varginimo, tačiau neturi jokios vertės ir pasotina kūniškumą……. Taigi visi šabai pasotina kuniškuma ir tai yra tik religija. lietuviškai supančiojimas ir surišimas. IŠSIVADUOKIT
   Hide or report this
  • Laima Briediene 1 Jn 5,3
   Nes tai yra Dievo meilė-Jo įsakymus vykdyti. O Jo įsakymai nėra sunkūs.
   Edit or delete this
  • Laima Briediene Liudvikai, Jus tikriausiai mylite savo zmona ir stengiates ta meile parodyti zodziais ir darbais. Ar Jusu meile jai tobula? Jei netobula, tai gal isvis neverta stengtis? 🤔
   Panasi logika yra tu, kurie teigia, jog mes negalime tobulai ivykdyti visu Dievo Isakymu, todel net ir neverta bandyti…
   Edit or delete this
  • Laima Briediene Liudvikas Mikalauskas, neaiskiomis Rasto eilutemis, istrauktomis is konteksto, galima daug ka teigti. Skaitykite konteksta, jame kalbama apie zmoniu filosofijas, tradicijas ir doktrinas: “kad kas jūsų nepavergtų filosofija ir tuščia apgaule, kuri remiasi žmonių tradicijomis ir pasaulio pradmenimis, o ne Kristumi (8 eil)”, “pagal žmonių priesakus bei doktrinas (22 eil)”.

   20 Jei *su Kristumi mirėte pasaulio pradmenims*, tai kodėl gi, tarsi tebegyvendami pasaulyje, pasiduodate nuostatoms
   21 (“Neliesk! Neragauk! Neimk!”-
   22 visa tai vartojama dingsta.) pagal žmonių priesakus bei doktrinas?

   Beje, Kol 2:16 butent liepia nesmerkti kitu del Sabato ir Svenciu dienu, o Jus vis bandote pulti tuos, kas laikosi Sabato.

   Edit or delete this
 • Viktorija Repšienė Laima,”aš vakar kaip tik viename bendravime paklausiau nuomonės kitų ką reiškia Mato evang.žodžiai “jei kas taip mokys tai bus mažiausiu”.Imkim Apreiškimo knygos 22:15….visi,kurie mėgsta melą” tai išvada perfrazuojant,kad tai yra nemėgstantys Tiesos.Viena yra nežinoti dėl tam tikrų priežaščių ir visai kita sąmoningai atmesti net tuomet kai Tiesa priartėja prie tavęs.
  Hide or report this